ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Åkdyna 10212041
nr 1021 2041
Ã…kdyna
ca 50x95
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 februari 2016
kl 18:16:52
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Ã…kdyna
Kondition: slitage, skador
nr 1021 2041
Ã…kdyna
ca 50x95
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 350 kr |
måndag 29 februari 2016 |